کد خبر: ۱۴۱۱۰
تاریخ انتشار:۱۹:۲۴ - ۰۸ آذر ۱۳۹۸
print
عصر دنا: مسوول بسیج جامعه پزشکی سپاه فتح از راه اندازی بیمارستان صحرایی سپاه در سروک یاسوج خبر داد.
به گزارش عصر دنا، سروان پاسدار سید علی ساداتی با اشاره به  برپایی بیمارستان صحرایی اظهار کرد: این بیمارستان صحرایی با بخش‌های مختلف تخصصی  به مدت ۱روز در  منطقه حاشیه‌نشین سروک فعال است.

مسئول بسیج جامعه پزشکی سپاه فتح  گفت: این بیمارستان اولین بیمارستان صحرایی است که توسط بسیج جامعه پزشکی کهگیلویه و بویراحمد در سال ۱۳۹۸ دایر می‌شود.

وی با اشاره به اینکه  تمامی تخصص‌ها بر مبنای درخواست خود مردم در این بیمارستان فراهم‌شده است افزود: در این بیمارستان ۱۵نفر پرستار و ماما، ۳۵نفر پزشک متخصص و عمومی، ۱۰ نفر نیز کارشناسان سایر رشته‌ها با۲۰ نیروی تدارکاتی و خدماتی مشغول به خدمت‌رسانی به مردم هستند.

ساداتی تصریح کرد: در بیمارستان صحرایی متخصص داخلی، اطفال، زنان و زایمان ، عفونی، جراح عمومی،  گوش، حلق و بینی، چشم و کلینیک سیار دندان‌پزشکی، پزشک عمومی، شنوایی سنجی، بهداشت خانواده، بیماریهای واگیر دار و غیره واگیر دار و سلامت روان فعالیت می‌کنند.

این مسوول در پایان با اشاره به اینکه تا کنون بالغ بر ۲۰۰ تیم پزشکی به مناطق مختلف استان اعزام شده‌اند، خاطرنشان کرد: بخش‌های داروخانه، تیم های فرهنگی، تزریقات و پانسمان نیز در این بیمارستان صحرایی وجود دارد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.