کد خبر: ۱۴۰۹۶
تاریخ انتشار:۲۳:۴۲ - ۰۷ آذر ۱۳۹۸
print
توصیه‌ای به مدیرکل جدید ارشاد کهگیلویه و بویراحمد؛
عصر دنا: یقینا در ارشاد اسلامی استان چنان کار نکرده و راه نرفته وجود دارد که مدیر کنونی فرصت پرداختن به کارهای دیگر را نخواهد داشت.
به گزارش عصر دنا،
عاقبت پس از گذشت چندین ماه از بلاتکلیفی مدیریت ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد مدیر جدید این اداره مهم فرهنگی در استان انتخاب شد و پیرسبزی که خود از بدنه جامعه هنری محسوب می شود سکان مدیریتی فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد را بر عهده گرفت.

مجموعه‌ای که بنا به گفته بسیاری از صاحب‌نظران با تفکرات مختلف سیاسی در دوره دولت تدبیر و امید آن چنان که انتظار می رفت انتظار هنرمندان و جامعه فرهنگ و هنر استان را برآورده نکرد و اقدام اثرگذاری که در حوزه فرهنگ از این دستگاه سر زده باشد به چشم نیامد.

هر چند که شعارهای دولت مبنی بر پرداختن هر چه بیشتر به حوزه فرهنگ و هنر در عمل اجرا نشد و وضعیت اعتبارات نه تنها بهتر از قبل نشد بلکه بسیار نگران کننده‌تر از قبل بود اما انتظار می‌رفت دولت و مسوولان کشوری و استانی که همیشه دم از فرهنگ و هنر و توجه به هنرمندان می‌زدند در این دولت با شعارهای ریز و درشت اقدامات بهتری نسبت به گذشته داشته باشند.

روی سخن با پیرسبزی مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی استان است که از هم اکنون به جای پرداختن به موضوعات فرعی همچون سیاست و انتخابات و حضور در نشست‌ها و محافل انتخاباتی و تبلیغاتی هر چه سریع‌تر اوضاع در هم ریخته ارشاد استان را سر و سامان بخشد و تا زمان باقی مانده اندک از عمر دولت باقیات صالحاتی در حوزه فرهنگ و هنر از خود بر جای گذارد.

بی شک سیاسیون برای رسیدن به اهداف سیاسی و انتخاباتی خود چشم طمع به هر دستگاه و اداره‌ای دوخته‌اند اما مدیرکل جدید قبل از هر چیز به عنوان یک هنرمند بهتر می داند که در صورت هرگونه بی‌توجهی به عرصه فرهنگ و پرداختن به حواشی چنین اقداماتی از دید تیزبین هنرمندان دور نمی‌ماند.

یقینا در ارشاد اسلامی استان چنان کار نکرده و راه نرفته وجود دارد که در صورت ادامه همان روند، مدیر فعلی وجهه هنری خود را خیلی زود و در مدت اندک باقی مانده از عمر نزد همکاران و دوستان سابق و زیر مجموعه کنونی از دست خواهد داد
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.