کد خبر: ۱۴۰۹۳
تاریخ انتشار:۱۳:۰۰ - ۰۷ آذر ۱۳۹۸
print
مدیرکل پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:
عصر دنا: مدیرکل پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد از مراجعه ۱۱ هزار و ۸۵۲ نفر با هدف معاینات سرپایی عمومی و اختصاصی به ادارات پزشکی قانونی استان در شش ماهه ابتدایی سال ۹۸ خبر داد.
به گزارش عصر دنا، کامروز امینی پیش از ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران، افزود: به مراجعین معاینات عمومی و اختصاصی در مراکز مختلف پزشکی قانونی استان پوشش خدماتی داده شد.

امینی با اشاره به مراجعه دو هزار و ۹۵۷ نفر با ادعای نزاع در شش ماهه ابتدایی سال به مراکز پزشکی قانونی استان، عنوان کرد: دو هزارو ۲۷۹ نفر از این مراجعین را مردان تشکیل می دهند.

وی افزود: همچنین ۶۷۸ نفر از مراجعین با ادعای نزاع زن بودند.

امینی خاطرنشان کرد: بر اساس مقایسه آمار مراجعین با ادعای نزاع با مدت مشابه سال قبل، این آمار در شش ماهه ابتدایی سال جاری کاهش ۷.۵ ‌درصدی را نشان می دهد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.