کد خبر: ۱۴۰۲۴
تاریخ انتشار:۰۱:۰۴ - ۰۳ آبان ۱۳۹۸
print
عصر دنا: مدیرکل پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیشترین شکایات دریافتی قصور پزشکی دراین استان مربوط به جراحی زنان و زایمان است و جراحی های زیبایی در رتبه‌های بعدی قرار دارند.
به گزارش عصر دنا،

کامروز امینی اظهار داشت: امسال ۲۵ پرونده قصور پزشکی در این استان تشکیل شده که در کمیسیون پزشکی مورد بررسی قرار گرفته اند.

وی افزود: از این تعداد ۱۳ پرونده قصور پزشکی کهگیلویه و بویراحمد محکوم و ۱۲ پرونده تبرئه شدند. 

امینی بیان کرد: سال گذشته نیز بر اساس آمارهای موجود در سازمان پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد، بیشترین میزان شکایات مربوط به رشته‌های جراحی زنان و زایمان و نازایی بوده است. 

وی عنوان کرد: پرونده شکایت از پزشکان عمومی در کهگیلویه و بویراحمد بعد از شکایات از حوزه زنان و زایمان نیز سهم زیادی به خود اختصاص داده است. 

مدیرکل پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: در مجموع امسال ۱۵۵ پرونده در کمیسیون پزشکی این استان بررسی شده که تعداد پرونده های ورودی نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۶.۵ درصد افزایش یافته است.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.