کد خبر: ۱۳۹۹۱
تاریخ انتشار:۱۱:۳۵ - ۰۷ مهر ۱۳۹۸
print
فرمانده نیروی انتظامی کهگیلویه وبویراحمد:
عصر دنا: فرمانده نیروی انتظامی کهگیلویه وبویراحمد با اشاره به تلاش همه جانبه دشمن برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی گفت: اصلی‌ترین هدف دشمن ترویج بی‌ایمانی میان خانواده‌ها بخصوص نسل جوان است.
به گزارش عصر دنا،
  • سردار مهدی انصاری در آئنی به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور مسئولان شهرستانی، خانواده شهدا و آحاد مختلف مردم اظهار داشت: هفته دفاع مقدس برای ایران و ایرانی برگ زرین افتخار در تاریخ انقلاب اسلامی و درس عبرتی برای آمریکا است.

وی با اشاره به اینکه  آرامش و امنیت امروز ما نتیجه از خودگذشتگی  دلیرمردانی بوده  که در دفاع مقدس از جان و مال خود گذشتند، عنوان کرد: گرامی‌داشت سالروز آغاز جنگ از یک منظر بسیار مهم و واجب است که بتوانیم فرهنگ رشادت‌ها و از خود گذشتگی‌های مردانی که در روزهای سخت و دشوار با دستان خالی از خاک میهن اسلامی دفاع کردند به نسل جوان انتقال دهیم.

انصاری با اشاره به اینکه 8 سال دفاع مقدس جاذبه‌های فراوان دارد و شعاع نفوذ اثر بخشی آن در خارج از مرزها خودنمایی می‌کند، خاطرنشان کرد: اگر امروز می‌بینیم و می شنویم که دشمن از ایران وایرانی می‌ترسد و احساس افتخار می‌کنیم که توانستیم پهپاد فوق مدرن آمریکایی ‌را منهدم کنیم و یا کشتی انگلیسی که به ظاهر قوی‌ترین نیروی دریایی را دارد متوقف کرده‌ایم را مدیون کبوتران عاشقی بوده که از خون خود گذشتند.

وی با بیان اینکه در سال 59 که انقلاب اسلامی نوپا بود و امکانات محدودی در اختیار داشتیم دشمن درصدد نابودی درخت انقلاب بود، تصریح کرد: با وجود تمام فشارها وهزینه‌های سنگینی که از طرف دشمن به کشور ما وارد شد نه تنها نتوانست که درخت نوپای ما را بخشکاند بلکه با رشادت‌های زنان و مردان ایرانی درختی قوی و تنومند شده که 10‌ها سال است ما  در زیر سایه آن زندگی می کنیم.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: مهم ترین اهداف دشمن ترویج بی‌ایمانی در خانواده و نسل جوان به عنوان شالوده اصلی جامعه است و مسئولان به فکر باشند که چکار می‌کنند، کجا می‌روند و دست از این باند بازی‌ها، سیاسی بازی قومی قبیله‌ای بردارند و تنها در لسان نگویند که پیرو شهدا هستیم بلکه در عمل باید حرکت کنند و پاسخ گوی حق مردم باشند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.