کد خبر: ۱۳۸۹۶
تاریخ انتشار:۲۲:۲۴ - ۲۲ آبان ۱۳۹۷
print
اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد:
عصر دنا: مدیر رفاه و امور اجتماعی تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: نخستین مرحله توزیع سبد غذایی خانوارهای کم بضاعت در استان آغاز شد.
به گزارش عصر دنا، طهمورث داستان ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران افزود: مشمولان دریافت نخستین مرحله توزیع سبد غذایی به فروشگاههای زنجیره ای مراجعه کنند.

وی بیان کرد: این بسته غذایی برای اقشار محروم و کم در آمد جامعه پیش بینی شده است و شامل مایحتاج غذایی همچون برنج، تخم مرغ، گوشت قرمز، گوشت مرغ، روغن، حبوبات و لبنیات است.

داستان تصریح کرد: این سبد غذایی برای خانواده‌های برای خانوارهای پنج نفر به بالا ۳۰۰ هزار تومان، برای خانواده یک نفره ۱۰۰ هزار تومان، برای خانواده های دو نفره ۱۵۰ هزار تومان، برای خانواده های سه نفره ۲۰۰ هزار تومان و برای خانواده های چهار نفره ۲۵۰ هزار تومان خواهد بود.

وی با بیان اینکه فروشگاهها برای تحویل کالاها و اقلام حمایتی هیچگونه مبلغ و یا کارمزدی دریافت نمی کنند، گفت: این بسته ها برای مددجویان تحت پوشش نهادهای حمایتی همچون کمیته امداد و بهزیستی از دیروز آغاز شده است.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.