کد خبر: ۱۳۸۶۰
تاریخ انتشار:۱۴:۲۴ - ۰۵ تير ۱۳۹۶
print
عصر دنا: رئیس کمیته امداد شهرستان باشت گفت:کمیته امداد این شهرستان با عنایت به تعامل و تفاهم نامه ای که با حوزه محرومیت زدایی قرب کوثر سپاه و با تفاهم نامه ای که با موسسه خیریه حضرت رقیه داشته است در روز عید سعید فطر اقدام به اهدای جهیزیه به مددجویان کرد.
به گزارش عصر دنا، باقرپور در گفتگو با این پایگاه خبری ضمن خوشحالی از اهدا جهیزیه به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی<ره>باشت عنوان کرد:کمیته امداد شهرستان باشت با عنایت به تعامل و تفاهم نامه ای که با حوزه محرومیت زدایی قرب کوثر سپاه و با تفاهم نامه ای که با موسسه خیریه حضرت رقیه<س> داشته است در روز عید سعید فطر اقدام به اهدای جهیزیه به مددجویان کرد.

وی افزود:در روز عید سعید فطر توانستیم به 108 نو عروس و داماد  جهیزیه ای اهدا کنیم.

باقر پور گفت:در این راستا جهیزیه های تقدیمی هزینه ای بالغ بر 3 میلیارد ریال را در بر داشته است که با همکاری کمیته امداد وهمکاری مستمر و ویژه که امام جمعه محترم داشتند که من از ایشان تشکر میکنم به این افراد اهدا شد.

 

 
 
 

 

سیده نرگس سجادی نیا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.