کد خبر: ۱۳۸۰۰
تاریخ انتشار:۰۹:۴۸ - ۰۳ تير ۱۳۹۶
print
عصر دنا: مدیرعامل سازمان سیما، منظروفضای سبز شهری شهرداری یاسوج گفت : برای نخستین بار جهت اسکان مسافران و گردشگران عید فطر و تابستانی در بوستانهای این شهر گردشگری ظرفیت سازی و شده و شهرداری آماده استقبال از مسافران است .
به گزارش عصر دنا، فرشاد صادقی روزشنبه درجمع اعضای ستاد سفرهای تابستانی شهرداری یاسوج افزود: براساس تدابیر اندیشیده شده برای اسکان هرتعداد مسافردر بوستان های شهری یاسوج شامل ولایت ، بانوان و چشمه نباتی مشکلی وجود ندارد .

وی اظهار داشت : درهمین راستا زیرساخت های رفاهی ، بهداشتی ،تفریحی و پذیرایی در بوستان های یاسوج تامین شده است .

مدیرعامل سازمان سیما ، منظر وفضای سبزشهری شهرداری یاسوج گفت : با برنامه ریزی انجام شده در بوستانهای یاسوج امسال 42 چشمه سرویس بهداشتی ساخته شده و 42 سرویس بهداشتی دیگر در دست اقدام است که تا پایان شهریورماه سال جاری به بهره برداری می رسد .

صادقی افزود : به منظور تامین نیازهای غذایی وخوراکی گردشگران ومسافران یاسوج صنوف مختلف در بوستانهای شهری ساماندهی شده وبرکارآنان نظارت می شود تا رضایت شهروندان حاصل شود .

مدیرعامل سازمان سیما، منظروفضای سبز شهری شهرداری یاسوج گفت : برای نخستین بارکلیه بوستانهای شهری دارای مدیریت مستقلی شدند .

وی اظهارداشت : افزایش رضایتمندی ، ارتقاء شاخص های نظارتی ، ساماندهی اسکان مسافران و تامین نیازهای اولیه مسافران از جمله اهدافی است که دراین طرح دنبال می شود .

صادقی افزود : هم اینک ستادهای اسکان درپارک های شهریاسوج شکل گرفته و آماده پاسخگویی به مسافران و گردشگران هستند .

وی ادامه داد : پس از بازدیدهای انجام شده از کلیه پارک های سطح شهر برخی از نیازها نظیر روشنایی پارک ها ، تعمیر آبخوری ها ، سرویس بهداشتی وتعمیر آبنماها در دستور کارقرار گرفته است .

صادقی ابراز امیدواری کرد : با اقدامات انجام شده زمینه رضایتمندی مسافران تابستانی فراهم شود .
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.