کد خبر: ۱۳۷۲۷
تاریخ انتشار:۰۰:۱۲ - ۲۲ خرداد ۱۳۹۶
print
عصر دنا: مهدی شیری بازیکن فصل گذشته پیکانی ها در مورد اینکه چه تصمیمی برای انتخاب تیم آینده خود دارد، گفت: فعلا تصمیمی نگرفته ام ولی طی دو سه روز آینده تیم بعدی ام را انتخاب می کنم.
به گزارش عصر دنا، مهدی شیری بازیکن فصل گذشته پیکانی ها در مورد اینکه چه تصمیمی برای انتخاب تیم آینده خود دارد، گفت: فعلا تصمیمی نگرفته ام ولی طی دو سه روز آینده تیم بعدی ام را انتخاب می کنم. تمام سعی ام این است که در سال منتهی به جام جهانی تیم خوبی را انتخاب کنم و امیدوارم در نهایت تصمیم درستی بگیرم.

شیری در خصوص اینکه چقدر احتمال دارد که به تیم استقلال اضافه شود، ادامه داد: یکی از پیشنهاداتی که دارم از تیم استقلال است ولی ترجیح می دهم راجع به این موضوع صحبت نکنم تا دو سه روز آینده که تیم بعدی ام مشخص می شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.