کد خبر: ۱۳۵۹۳
تعداد نظرات: ۱۳ نظر
تاریخ انتشار:۱۷:۳۷ - ۰۷ خرداد ۱۳۹۶
print
طی گفتگویی مطرح شد
عصر دنا: مردم ببینند و بدانند چه کسانی این پولها را دادند و همان کسانی بودند که در انتخابات دخالت کردند.
به گزارش عصر دنا،  حجت الاسلام صفدر پناهی با با اشاره به صحبت های رئیس ستاد روحانی در استان مبنی بر اینکه "آقای پناهی اگر اجازه می دهید بگذارید احساس کنیم ما هم پیروز شدیم، افزود: اول اینکه اگر خوشحالی در چهارچوب قانون باشد هیچ مشکلی هیچ کسی کاری به کسی دیگر ندارد و دوم اینکه شما با امکانات دولتی آمدید که نمونه آن استقبال استاندار و مدیرکل سیاسی انتخابات استان از کاندیدای و حضور چندین خودروی دولتی در بیرون از مصلی هنگام سخنرانی جهانگیری بود که همه رسانه های استان آن را منتشر کردند.

حضور مدیران دولتی در وقت اداری در مصلی یاسوج و حضور در سخنرانی جهانگیری شائبه تخلف را نشان می دهد

وی اظهار کرد: حضور مدیران دولتی در وقت اداری در مصلی یاسوج و حضور در سخنرانی جهانگیری شائبه تخلف را نشان می دهد و نمی تواند از آن دفاع کنند، ثانیا جمعیت استقبال از رئیسی کجا بود و استقبال از جهانگیری کجا، که تصاویر قسمت خانمها را همه دیدند خالی بود و خیابانها برای جمعیت آنها خلوت بود و این را برای دومین بار می گویم کسی جلوی کسی را برای خوشحالی نگرفته است.

روند کند انتخابات منجر شد درصد مشارکت استان نسبت به دفعات قبل کاهش پیدا کرد

رئیس ستاد انتخاباتی حجت الاسلام رئیسی در استان با بیان اینکه دخالت مدیران در حوزه انتخابات خلاف قانون است، خاطرنشان کرد: این کار مدیران باعث شد که این شادمانی برای آنها تلخ شود و روند برگزاری انتخابات آنقدر در استان کند بود که منجر شد درصد مشارکت استان نسبت به دفعات قبل کاهش پیدا کرد و این شیرینی رو برکام همه رو تلخ کند و مقصر آن مدیران دولت یازدهم هستند که دخالت مستقیم در انتخابات داشتند.

به نوشته صبح زاگرس، حجت الاسلام پناهی به هزینه های انجام شده در ستادهای انتخاباتی روحانی و رئیسی اشاره داشت و تاکید کرد: در ستاد روحانی هزینه های گزافی انجام شد و حال آنها بیایند پرینت عملکرد هر دو طرف را منتشر کنند تا ببینیم آنها راست می گویند یا ما دروغ، که در این مورد مردم قضاوت می کنند که مردم ببینند و بدانند چه کسانی این پولها را دادند و همان کسانی بودند که در انتخابات دخالت کردند.

جابجایی آرا در بازشماری ها نشان دهنده فضاحت مدیران همراه شماست

وی با بیان اینکه در سالهای گذشته بعد از پیروزی انقلاب اسلامی انتخابات در استان به صورت سالم برگزار  و حتی خونی از دماغ کسی بیرون نیامد، تصریح کرد: در انتخابات شوراها و ریاست جمهوری دخالت های نابجای مسئولان باعث شد که بعد از سالیان سال که هیچ خونی از دماغ کسی بیرون نیامد در این انتخابات خون بیرون امد و اعتراضات گسترده مردم و جابجایی آرا در بازشماری ها نشان دهنده فضاحت مدیران همراه شماست و این ننگ را جریان اصلاح طلب به گور خواهند برد چرا که این ننگ پاک شدنی نیست.

پایین آمدن درصد مشارکت مردم لکه ای بر دامن اصلاح طلب برای همیشه ثبت و ضبط شد

رئیس ستاد انتخاباتی حجت الاسلام رئیسی اضافه کرد:بعد از الکترونیکی  برگزار کردن انتخابات قرار بود که آرا زودتر و سریعتر شمارش شود اما همه دیدند خیلی کندتر و دیرتر و با اعتراضات گسترده مردم مدتها طول کشید که این موضوع نیز انجام شود و مجموع اینها باعث شد که این شیرین و حلاوت پیروزی بر کام افراد کم شود و مخصوصا پایین آمدن درصد مشارکت مردم لکه ای بر دامن اصلاح طلب برای همیشه ثبت و ضبط شد.
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۱۳
بويراحمد و دنا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۳/۰۷
0
1
نه گمونم......
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۳/۰۷
0
2
با غذاي نذري و نبات با پارچه سبز و يارانه سه برابري خفت بع بار اورديد
راز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۳/۰۸
0
2
داری از عقده میسوزی دیگه تموم شدی
نفت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۳/۰۸
0
2
جوش نزن حاج آقا این روزها هم میگذره ، نتیجه که دیگه تغییر نمیکنه ، تازه باید تبریک گفت که برای اولین دوره انتخابات به صورت الکترونیکی برگزار شد و علت کندی هم عدم آشنایی مردم با این سیستم بود .تو همه دوره ها هم مدیران وقت تو همایشهای تبلیغاتی تو تایم اداری رفتن . از زمانی که یادم میاد تو این شهر ما گچساران همه ماشینهای شرکت نفت بعد از تایم اداری زیر پای کارکنان هست و خواهد بود کاری به این دولت و دولت قبل هم نداره .توصیه میکنم حرص نخور ممکنه یه عده خوشحال بشن. قربونت حاجی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۳/۰۸
0
1
پناهی .پناهی .پناه ببر به خدا.شاید خدا از سر گناهت بگزرد .یک کم اب قند میل کن جانم .خوب میشی
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۳/۰۸
0
2
به نظر بنده اقاي بناهي ماهيت خود را بيشتر از اين نشان نده تا وجهت خرابتر نشده تو كه رىيس اىمه جماعتي اينقدر جوب تبليغات رىيسى را به سينه ميزني توقع داري فلان مدير دولت تبليغ نكنه واقعن ديكه كمال بررويي است
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۳/۰۹
از نظر قانون فقط مدیران دولتی نمی توانند تبلیغ کاندیدای خاصی کنند، آنهم در ساعات اداری
شهروند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۳/۰۹
0
1
من اطلاع درستی از قانون ندارم ولی نمیدنم ایا ریس ستاد ائمه جمعه استان که کارش باید حفظ وحدت باشه و میانجی میتونه ریس ستاد کاندیدا باشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۶ - ۱۳۹۶/۰۳/۱۰
0
1
خدایا چقدر فرافکنی کنی البته خواست خداست می خواد ماهیت مخوف شما را به مردم نشان دهد هرچه بگندد نمکش می زنند وای به روزی که بگندد نمک البته مطمئن هستم همان اول نمک نبودید رنگ وچهره عوض کردید رنگ اصلی نمایان خواهد شد یدالله فوق ایدیهم خدایا به پهلوی شکسته زهرای اطهر به این شبهای مقدس مبارک رمضان قسمت می دهم هر کسی در هرلباسی که هست هر سیرت وصورتی دارد به مردم نمایانش کندتا خوب شناخته شود در این زمانه غبار آلود خودت به فریاد مردم برس تا فریب ریاکاران وفرصت طلبان ودنیا پرستان را نخورند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۳/۱۰
0
1
هردم از این باغ بری میرسد... حالا فهمیدم چرا امام جمعه قبلی چرام (طزری) و کنونی(افشار) و موقت (فرهمند) اینهمه به تخریب دولت محترم و شایسته آقای روحانی دست میزدند و میزنند. واقعا ما دموکراسی داریم؟؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۶/۰۳/۱۰
0
1
شما پیروزی را به گور خواهید برد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۳/۱۲
0
1
اولا خود ایشون که مسئول ستاد نماز جمعه است به صورت رسمی مبلغ رئیسی است، اشکال نداره. اما بقیه اشکال داره؟ عضو شورای نگهبان در تجمع آقای رئیسی شرکت می‌کند اشکال نداره،‌اما یک مسئول محلی شرکت کنه اشکال داره؟ بی‌خیال شیخ صفدر.
اکبر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۴ - ۱۳۹۶/۰۳/۳۱
0
1
شیخ صفدر عزیزلطفا قبول گن البته روحانی هم خیلی مدیر تاوانمندی نیست ،درکشور خیلی افراد اصلاح طلب توانمنتر از روحانی هم هست ولی تصمیم مردم این بود
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.