کد خبر: ۱۱۳۶۲
تاریخ انتشار:۲۱:۰۳ - ۱۳ دی ۱۳۹۵
print
دبیر شورای بانک‌های کهگیلویه و بویراحمد خبر داد
عصر دنا: دبیر شورای بانک‌های کهگیلویه و بویراحمد از دریافت 90 درصد تسهیلات ازدواج توسط بانک‌های کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.
به گزارش عصر دنا،

داوود کریمی صبح امروز در جمع خبرنگاران از دریافت 90 درصد تسهیلات ازدواج در استان خبر داد و گفت: از مجموع 97 میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافته به بانک‌های استان برای پرداخت تسهیلات ازدواج متقاضیان، 88 میلیارد آن جذب شده که بالغ بر 90 درصد اعتبار اختصاص یافته دریافت شده است.

رئیس شورای بانک‌های کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: در سفر رئیس جمهور به استان مبلغ 80 میلیارد تومان برای پرداخت تسهیلات ازدواج اختصاص یافت که همین امر روند پرداخت وام ازدواج به متقاضیان را تسریع می‌کند.

وی به متقاضیان دریافت تسهیلات ازدواج در استان اشاره کرد و افزود: بیش از 20 هزار نفر در کهگیلویه و بویراحمد متقاضی دریافت تسهیلات ازدواج هستند که به 10 هزار نفر آنها تسهیلات ازدواج پرداخت شده است.

این مسؤول با اشاره به پرداخت 10 میلیون تومانی تسهیلات ازدواج به متقاضیان گفت: 200 میلیارد تومان برای پرداخت تسهیلات ازدواج نیاز است که تاکنون 97 میلیارد تومان آن اختصاص داده شده است.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.