کد خبر: ۱۱۳۱۰
تاریخ انتشار:۱۸:۳۳ - ۱۱ دی ۱۳۹۵
print
عصر دنا: کتابدارکتابخانه روستای بردیان شهرستان چرام با برخی وسایل بلا استفاده فضای کتابخانه اش را جذاب و شاداب کرده است.
به گزارش عصر دنا، عارف گره بند کتابدار کتابخانه عمومی روستای بردیان در شهرستان چرام با برخی مواد و وسایل بلا استفاده، فضایی شاد و جذاب را برای مراجعه کنندگان و اعضای کتابخانه بوجود آورده است.

این کتابدار با اشاره به استقبال مطلوب مردم روستا از کتابخانه عمومی گفت: اوایل که این کتابخانه تاسیس شده بود استقبال خوبی از فضای این کتابخانه نمی شد تا جایی که تصمیم بر تعطیلی این کتابخانه گرفته شد ولی بعد از ازدواج با کمک همسرم که خودش از فعالان فرهنگی روستا است تصمیم گرفتیم با کمک چوب و برخی وسایل دیگر فضایی را در کتابخانه به وجود بیاریم تا کتابخوانی و مطالعه را در روستا افزایش دهیم.

عارف گره بند گفت: اعضای این کتابخانه از 100 عضو نیمه فعال به 500 عضو فعال رسیده است.

گره بند افزود: در این کتابخانه علاوه بر جذب عضو و امانت کتاب، برنامه های متنوع فرهنگی مثل قصه گویی و نشست کتابخوانی برگزار شده است و مردم روستا به ویژه کودکان و نوجوانان از این برنامه ها استقبال خوبی کرده اند.

 

منبع: چهار فصل

برچسب: چرام ، عصردنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.