کد خبر: ۱۱۳۰۸
تاریخ انتشار:۱۸:۲۵ - ۱۱ دی ۱۳۹۵
print
در نشست شورای برنامه‌ریزی استان مطرح شد
عصر دنا: استاندار کهگیلویه و بویراحمد با انتقاد از عملکرد ضعیف برخی دستگاه‌های اجرایی استان در جذب اسناد خزانه گفت: دستگاه‌هایی که تا روز دوشنبه این هفته نسبت به جذب این اسناد اقدام نکنند، اعتبارات آن‌ها جابه‌جا می‌شود.
به گزارش عصر دنا، سید موسی خادمی پیش از ظهر امروز در هشتمین نشست شورای برنامه‌ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به کم‌کاری برخی دستگاه‌های اجرایی استان در جذب اعتبارات اسناد خزانه اسلامی اظهار داشت: این موضوع به هیچ عنوان پذیرفتنی نبوده و دو روز به این دستگاه‌ها فرصت داده می‌شود که این اعتبارات را جذب کنند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: دستگاه‌هایی که تا روز دوشنبه نسبت به جذب این اسناد اقدام نکنند، تخصیص اعتبار آنها صفر و این اعتبار جابه‌جا و به چند پروژه مهم استان اختصاص داده می‌شود.

خادمی درباره اعتبارات موضوع ماده 23 قانون نحوه رسیدگی به تخلفات و جرائم رانندگی گفت: برای هزینه‌کرد این اعتبارات، پروژه‌های مشخصی تعریف کرده و اثربخشی آنها هم سنجیده شود.

وی تصریح کرد: بر این اساس، توزیع اعتبارات شهری در شورای ترافیک انجام و اعتبارات روستایی هم توسط حوزه معاونت عمرانی استانداری با هدف تحت پوشش قرار دادن چندین روستا و انجام پروژه‌های اساسی در آنها انجام شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در ادامه با بیان اینکه تعیین تکلیف اراضی واگذار شده در محدوده شهرها که برای انجام طرح‌ها واگذار شده است، باید به مطالبه اجتماعی تبدیل شود، عنوان کرد: نیاز است در قالب یک کتابچه و گزارش جامع با مشخص کردن موقعیت و محدوده و متراژ زمین‌های واگذار شده و مشخصات مالک و کاربری، بررسی‌های لازم در این خصوص انجام شود.

خادمی بیان کرد: زمین‌هایی که راکد و بلااستفاده بوده و طرحی در آن‌ها اجرا نمی‌شود، شناسایی شده و پس از احصاء در اختیار دیگر سرمایه‌گذاران برای اجرای طرح قرار گیرد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.