کد خبر: ۱۰۶۳۰
تاریخ انتشار:۱۶:۰۵ - ۱۱ آبان ۱۳۹۵
print
وزیر ارشاد دولت دهم در نشست پرسش و پاسخ دانشجویان یاسوجی:
عصر دنا: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت دهم گفت: رئیس‌جمهور امروز در مجلس فساد 8 هزار میلیاردی را تعویق بدهی معرفی می‌کند در حالی که پول یک میلیون معلم را به 30 نفر می‌دهند.
به گزارش عصر دنا،

سید محمد حسینی ظهر امروز در نشست پرسش و پاسخ دانشجویی در دانشگاه یاسوج در پاسخ به سؤالات دانشجویان در زمینه‌های مختلف از جمله عملکرد بشار اسد در کشور سوریه اظهار کرد: جای تأسف است که برخی به اسم دانشجو آن هم انجمن اسلامی خواسته و ناخواسته از تکفیری‌ها و داعش حمایت می‌کنند.

وی با بیان اینکه دست رژیم آل سعود، آمریکا و ترکیه در آدم‌‌کشی‌های سوریه دیده می‌شود، تصریح کرد: دولت بشار اسد در کنار مردم سوریه علیه دشمنان مردم اقدام می‌کند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت دهم با بیان اینکه جای بسی تأسف است که عده‌ای دولت بشار اسد را هم‌تراز با داعش و تکفیری‌ها تعریف می‌کنند، تصریح کرد: رژیم آل سعود تکفیری‌ها و داعش را مورد حمایت قرار داده است و همین رژیم بر ضددولت بشار اسد اقدام می‌کند.

حسینی در خصوص افرادی که لانه جاسوسی را تسخیر کردند و مواضعی که اکنون دارند، تصریح کرد: برخی از آنها مانند شهید علم‌الهدی در جبهه‌ها حضور یافتند و به شهادت رسیدند و برخی دیگر اکنون در نهادهای انقلابی در حال خدمت هستند و برخی که همیشه منافع خود را در نظر می‌گرفتند مانند اکبر گنجی به دامان آمریکا غلتیدند، چراکه امروز منافع خود را در چرخش می‌دانند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت دهم در پاسخ به سؤالات دانشجویان با اشاره به فساد 8 هزار میلیارد تومانی در دوره کنونی اظهار کرد: متأسفانه رئیس جمهور امروز در مجلس این اختلاس و فساد را تعویق بدهی معرفی می‌کند در حالی که پول یک میلیون معلم را به 30 نفر می‌دهند.

وی گفت: این پاسخ رئیس جمهور قانع‌کننده نیست، چراکه عده‌ای ماهانه پولی از فرهنگیان گرفته و آن را به عده‌ای خاص داده‌اند و اختلاس و فسادی صورت گرفته و امروز از آن به عنوان تعویق بدهی یاد می‌کنند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت دهم در خصوص تحریم برخی از افراد از جمله خودش تصریح کرد: این افتخاری برای ما به شمار می‌رود که مورد خشم و غضب آمریکا و استکبار جهانی باشیم.

حسینی با بیان اینکه جریان ارزشی در انتخابات کاندیدا معرفی خواهد کرد، اظهار کرد: افراد در مناطق و استان‌های مختلف خود را به مردم معرفی می‌کنند و همچنین برخی نظرسنجی‌ها وجود دارد که در نهایت جریان ارزشی با در نظر گرفتن اقبال به افراد با یک کاندیدا وارد میدان خواهد شد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت دهم در ادامه اظهارات خود با مقایسه خدماتی که در این دولت و دولت گذشته صورت گرفته است، تصریح کرد: در یک قلم می‌توانید به مسکن مهر و مسکن روستایی مراجعه کنید تا ببینید که چه مقدار از مشکلات مردم تنها در همین دو قلم از اقدامات دولت گذشته برطرف شده است.

حسینی به دشمنی و عداوتی که آمریکا همواره با ایران اسلامی دارد اشاره و تصریح کرد: آمریکا در همان دوره اصلاحات که رئیس جمهور وقت حتی از یکی از رؤسای جمهور‌ آمریکا به عنوان شهید یاد می‌کرد و یا بحث گفت‌وگوی تمدن‌ها مطرح می‌شد ما را محور شرارت معرفی کرد.

وی: در همان دوره اصلاحات تأسیسات هسته‌ای را پلمب کردیم و همه چیز را به حالت تعلیق درآوردیم اما هیچ اعتنایی به کارهای ما نکردند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت دهم به انعقاد قرارداد کرسنت در دوره دولت اصلاحات اشاره کرد و گفت: در همان دوران روحانی دبیر شورای عالی امنیت ملی بود که آن را مغایر با منافع ملی می‌دانست و امروز به دلیل آن قرارداد 15 میلیارد دلار خسارت به کشور و مردم تحمیل شده است، بنابراین اگر از  مشکلات سخن گفته شود افراد را به بی‌سوادی متهم می‌کنند و امروز هم انگ انقلابی‌نما به آن‌ها زده می‌شود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.