کد خبر: ۱۰۳۵۵
تاریخ انتشار:۰۸:۴۶ - ۱۷ مهر ۱۳۹۵
print
محمدعلی وکیلی:
به گزارش عصر دنا،

محمدعلی وکیلی اظهار داشت: طبق برنامه‌ریزی انجام شده باید 3 نفر از فراکسیون امید مجلس به شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان اضافه شود که در مورد این 3 نفر در فراکسیون تصمیم‌گیری می‌شود.

وی عنوان کرد: اصلاح طلبان با توجه به تجربه موفق سال 92 و 94 باید با همان فرمول به استقبال دو انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر سال آینده بروند زیرا با عبور از این فرمول دوقطبی اصلاح‌طلب و اصولگرا که متناسب با ظرفیت کنونی جامعه نیست شکل می‎گیرد.

وکیلی ابراز کرد: در سال‌های 92 و 94 با این فرمول وارد یک پارادایم سیاسی شدیم که اصلاح‌طلب و اصولگرا را به سطح عقلا و افراطیون ارتقا دادیم که جاذبه خوبی داشت و با این شرایط به ائتلاف رسیدیم و افراد زیادی زیر این چتر آمدند.

نماینده مردم تهران با بیان اینکه اصلاح طلبان باید فرمول گذشته را با محوریت حمایت از روحانی حفظ کنند، افزود: البته آدم عاقل در اتفاقات مهم برای یک درصد احتمالی هم باید تدبیر کند، در زمینه انتخابات آینده در صورت نیاز به تدبیر با تورم کاندیدا روبه‌رو هستیم و اصلاً فقر نیرو نداریم.

وکیلی تصریح کرد: سال 92 حسن روحانی در محاسبات نمی‌گنجید ولی با رد صلاحیت هاشمی رفسنجانی تدبیر لازم انجام شد.

وی خاطرنشان کرد: در زمینه شوراهای شهر نیز با فرمول سال 92 و 94 وارد می‌شویم و البته جریان اصلاح‌طلبی نسبت به بحث شوراهای شهر استان‌ها ورود می‌کند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.