کد خبر: ۱۰۰۰۳
تاریخ انتشار:۲۰:۴۰ - ۰۵ مهر ۱۳۹۵
print
روابط عمومی دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام:
به گزارش عصر دنا، روابط عمومی دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام در پی برداشتهای نادرستی که از اظهارات محسن رضایی به مناسبت هفته دفاع مقدس شده، این روابط عمومی اطلاعیه‌ای صادر کرد.

متن اطلاعیه بدین شرح است :

1-  محسن رضایی با اصرار بسیاری از رزمندگان و فرماندهان دفاع مقدس، احساس وظیفه کرده و پس از سالها به بازگویی تاریخ شفاهی جنگ پرداخته‌اند.

2-  برخی، «وقفه شش ماهه» در جنگ پس از آزادی خرمشهر و اتمام حجت با دشمن را به «توقف در جنگ» و  «عدم ورود به خاک عراق» تفسیر کرده‌اند، در حالیکه نظر محسن رضایی که در مصاحبه مطرح شده این است که: اگر یک وقفه شش ماهه در جنگ می‌دادیم و بعد از عدم پذیرش شرایط ایران از سوی عراق (که قطعاً عراق تمکین نمی‌کرد) وارد خاک عراق می‌شدیم بهتر بود . بدیهی است هر برداشت و تفسیری غیر از این، نادرست می‌باشد.

3- همچنین وی در پاسخ به سوالی پیرامون نامزدی در انتخابات، گفته‌اند: «من در این انتخابات شرکت نمی‌کنم.»

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.