کد خبر: ۱۳۹۳۱
تاریخ انتشار:۰۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۱
رئیس شورای هماهنگی تبیلغات اسلامی کهگیلویه:
همه جریان‌های سیاسی در حماسه 9 دی نقش‌ داشتند
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه، 9دی را حماسه حضور همه جریان‌های سیاسی و اقشار مردم دانست و گفت: کسانی که این روز را مختص یک جریان سیاسی می‌دانند، در اشتباهند.
حجت‌الاسلام سید محمد حسینی‌طلب ظهر امروز در نشست هماهنگی گرامیداشت یوم‌الله 9 دی که در فرمانداری دهدشت برگزار شده بود،اظهار داشت: 9 دی در سال 88 از روزهای ماندگاری است که توسط ملت خلق شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه،تصریح کرد: روزهای خاصی در تقویم وجود دارد که بخاطر رخدادهایی که اتفاق افتاد،دلسوزان نظام به ویژه رهبر انقلاب توجه خاصی به این ایام دارند.

وی،با بیان یادآوری فلسفه شکل‌گیری 9 دی،گفت: بعد از ماه‌ها درگیری و آشوب که طراح اصلی آن بیرون از مرزها بود و عده‌ای هم در داخل به دام  افتادند،مردم احساس تکلیف کردند، با بصیرت در راهپیمایی 9 دی حضور پیدا کرده و خواب‌های دشمن را آشفته کردند.

حسینی‌طلب، با بیان اینکه کسانی که 9 دی را به یک جریان خاص نسبت می‌دهند اشتباه می‌کنند،ادامه داد: این حماسه مختص یک گروه سیاسی نیست.

وی،گفت: در این حماسه همه جریان‌های سیاسی مردم را همراهی کردند و نقش‌آفرینی داشتند، حماسه 9 دی برای همیشه متعلق به ملت ایران است.

این مسؤول،تصریح کرد: مراسم بزرگداشت 9 دی همزمان با سراسر کشور،ساعت 10 صبح در مصلای دهدشت برگزار خواهد شد.